+38-094-951-53-00 

Норми поведінки

 

Наш бізнес побудований на довірі і репутації. Це впливає на те, як клієнти ставляться до наших продуктів і послуг.
Кодекс поведінки є нашим керівництвом до відповідної поведінки.
Doco Holding BV і її група компаній (далі «DOCO») ведуть свою діяльність чесно і чесно відповідно до належної діловою практикою.
DOCO завжди дотримується законів і правил країн, в яких вона діє.
Ми наймаємо і оцінюємо співробітників, грунтуючись виключно на їх здібності і кваліфікації, необхідних для роботи, яку вони будуть виконувати .
DOCO повинна перевищувати відповідні правові норми для здоров'я і безпеки працівників і третіх осіб і навколишнього середовища.
DOCO докладає всіх зусиль для забезпечення позитивної робочої середовища, вільної від дискримінації, переслідування і / або залякування.
Ми дотримуємося позитивного підходу до вирішення різних екологічних проблем. DOCO відповідає або перевищує стандарти, встановлені екологічними законами і правилами, які застосовуються до наших бізнес-операцій.
Особисті фінансові інтереси або діяльність співробітників DOCO не повинні суперечити інтересам або дій DOCO. Потенційні конфлікти повинні бути негайно розкриті.
Ділові рішення, прийняті співробітниками DOCO, засновані тільки на міркуваннях бізнесу і не повинні залежати від будь-яких інших чинників . Треті сторони, які ведуть бізнес з DOCO, не повинні думати, що вони можуть отримати вигоду, віддавши подарунки і / або будь-які інші вигоди для окремих співробітників. Виявлення та прийняття хабарів в будь-якій формі не допускається і призведе до негайного звільнення.
DOCO не повинна здійснювати платежі будь-якої політичної партії або організації або їх представникам. Вітається участь в місцевому співтоваристві. Пожертвування з точки зору часу і фінансової підтримки для хороших причин будуть варіюватися в залежності від розміру залученої компанії DOCO.
Книги, записи і підтверджуючі документи DOCO повинні точно описувати і відображати характер основних транзакцій. Чи не дозволяється відкривати, здобувати або підтримувати секретний або незареєстрований рахунок, фонд або актив.
Всі керівники всіх рівнів в DOCO контролюють в межах своєї сфери відповідальності за дотримання цього Кодексу поведінки, меж повноважень і всіх інших рекомендацій для DOCO Holding BV. Щороку керівництво зобов'язане письмово підтвердити, що воно виконало Кодекс поведінки, запропонованого DOCO Holding BV

FaLang translation system by Faboba